ELA CAM FİLMİ HİZMETLERİMİZ

ELA CAM FİLMLERİ (0212) 281 71 72 (0532) 167 02 13
ELA CAM FİLMLERİ ; ELA cam filmleri 15 yıllık sektör deneyimini, müşterilerine sunduğu kaliteli güvenilir hizmetleri ile geride bırakmıştır.ELA CAM FİLMLERİ dekoratif desenli cam kumlama filmi yada kumlama cam filmi güvenlik emniyet cam filmi güneş kontrol cam filmi gibi ister iç mekanlara ister dış mekanlara talepleriniz doğrultusunda uygulama cam filmi yapmaktadır.

Günes kontrol cam filmleri yazin günes isinlarini süzerek serinlik yarattigi gibi, kisin da isi kaybini minimize ettigi için iki taraftan tasarruf saglamaktadir.

Desenli cam filmleri, istenildiginde tekrar eski haline dönüstürülebilen tertemiz ve özel islemden geçirilmis görünümü olan camlar olusturmak için kullanilir.

Dekoratif cam filmleri, çok daha uygun maliyetlerle camlarin özel bir islemden geçmis gibi kendinden desenli görünmesini saglar.Ela cam filmleri uygulama

Güvenlik Cam filmi genel orak disaridan gelebilecek cisimlere (Örnegin, tas, yanici, patlayici maddeler) karsi koruma amaçli olarak üretilen bir üründür.

Cam binalarinizin yüzey baskilarini, sizin mesajlarinizi kitlelere ulastirmasi için en uygun malzeme ve en dogru yöntemdir.Ela cam filmleri uygulama

Araba oto araç tüm cam filmi far kaplama uygulamları ela cam filmleri tarafından güvenilir ve kaliteli bir şekilde uygulamaya alınır.garantili hizmetin adresindesiniz.

Kumlama filmler uygulandigi camin arka yüzeyindeki objelerin görünmesini bulaniklastirir ve taninmaz hale getirir. Bu da daha rahat çalisma ortami yaratir.

Ela cam filmi araçlarınıza tüm veya belirli bölgelerine kaplama folyo uygulamaları yapmaktadır. Garantili ayna tampon tüm kaplama kaliteli ve güvenilir mevcuta zarar vermeden yapılır.

TOP